Хочу участвовать в ПРОекте
 

11 травня. Зустріч зі спеціалістами ІТ-компанії «ЕРАМ Systems»: відкрита лекція «Internet of Things» зі Степаном Новіковим

11 травня. Зустріч зі спеціалістами ІТ-компанії «ЕРАМ Systems»: відкрита лекція «Internet of Things» зі Степаном Новіковим

Раді поділитись, що компанія «EPAM» погодилась підтримати освітні ініціативи проекту «Майбутні професіонали» та провести серію зустрічей для учнів провідних технічних ліцеїв зі спеціалістами компанії. В рамках співпраці провідні фахівці розповідатимуть учням про особливості роботи в IT-галузі та про індустрію загалом.

Американська компанія «EPAM Systems» – одна з найбільших і найвідоміших у світі ІТ-компаній. Вона є визнаним лідером у сфері розробки, тестування і супроводження програмного забезпечення та бізнес-додатків, створення центрів компетенції (виділених центрів розробки, тестування і контролю якості програмного забезпечення), ІТ-консалтінгу тощо.

11 травня відбулась перша зустріч з представником компанії EPAM Степаном Новіковим, Solution Architect на тему «Internet of Things» для учнів Київської МАН відділення комп’ютерних наук.

 

Учасники дізналися про розвиток цифрової інформації, ІoT Domains, Smart House, Smart Sity, Industrial IoT, Healthcare&wearable, хмарні IoT платформи —  технології майбутнього, що суміщують передові технології та послуги для трансформації взаємодії з клієнтами, підтримки прийняття рішень на основі даних та створення «розумного» підприємства.

Технології IoT — Internet of things (Інтернет речей), 4-а хвиля інформаційної революції. Речі підключаються до інтернету: безпілотні автомобілі, холодильники, що самі замовляють їжу, кухонні столи, що підказують рецепти, медичні та спортивні датчики, доповнені інтелектом двері, кавоварка, що розповідає прогноз погоди і останні новини … ось такими знаннями про сучасні технології та своїм досвідом і поділивсь Степан Новіков

Зацікавила дітей також компанія тим, що глобальна соціальна ініціатива EPAM еKids із навчання школярів основам програмування реалізується у більш ніж 14 країнах присутності EPAM Systems. В Україні вона охоплює 5 міст України, де є офіси ІТ- компанії. За три роки проекту сотні українських дітей вже отримали базові знання в програмуванні на мові Scratch, а деякі — HTML/CSS і Python. Усе це — завдяки зусиллям тренерів-волонтерів з ЕРАМ Ukraine.

На зустрічі учні отримали нові знання, цікаві враження, позитивні емоції, а ще й можливість гарно провести позашкільний час у колі однокласників в новому і цікавому місці.  Лекцію відвідали близько 100 майбутніх технічних спеціалістів….

Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді  і команди проекту «Майбутні професіонали».

Дякуємо компанії ЕРАМ за підтримку ініціатив проекту «Майбутні професіонали» та Олесі Кирильчук -HR директору, Азізі Хамідовій — Corporate Social Responsibility Expert, Степану Новікову — Solution Architect і чекаємо на нові зустрічі…