Хочу участвовать в ПРОекте
 

Екскурсія до Нового каналу учасників проекту «Майбутні професіонали»

Екскурсія до Нового каналу учасників проекту «Майбутні професіонали»

23 листопада учні Київської Малої академії наук — учасники профорієнтаційного освітнього проекту “Майбутні професіонали» мали екскурсію на один з найпопулярніших телеканалів України «НОВИЙ КАНАЛ».

Учні з цікавістю та захопленням слухали розповіді pr-менеджера телеканалу Аліси Пивоварової, яка познайомила їх з роботою та життям телеіндустрії.

Учасники мали можливість побачити гримерку відомих зірок телеканалу та їх стилістів, візажистів. Побувати на знімальному майданчику одного з нових проектів.

Побачили та познайомились з різними відділами каналу:  прес-служби, pr, відділом по роботі з соціальними мережами. Поспілкуватися з Максимом Лютіковим — спеціалістом телеканалу на ю-тюб, який розповів як проходять прямі трансляції із героями проектів та ведучими на ю-тюб, як відслідковується  активність глядачів та їх інтерес до тем у роликах, якою популярністю користуються учасники програм…

Також побачити процес створення роликів у промо-відділі. Спілкуючись з  Владом — режисером  монтажу промо-роликів та анонсів,  познайомились з процесом створення відеоролику від ідеї — до озвучення та подачі в ефір. Влад розповів про свою роботу та показав ролик, що згодом буде в ефірі. Учні дізналися багато секретів, що залишаються поза кадром. Новий канал – це канал позитивної молоді, тому  над роликами працюють копірайтери та режисери з гарним почуттям гумору.

Спеціаліст відділу дизайну Олександр Болдирев розповів про види дизайну, про те, що роблять дизайнери для сайту телеканалу, для друкованих видань. Поділивсь таємницями створення супервражень та неймовірних перевтілень.

Учні переконались, що створення телепродукту — клопітка праця багатьох людей. Різні відділи працюють над різними завданнями, при цьому об’єднуються в  творчі групи, які працюють над певним проектами. Усе це вражає, манить та захоплює.

Дякуємо Алісі Пивоваровій за цікаво проведений час і масу позитивних емоцій !!!

Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали»