Хочу участвовать в ПРОекте
 

Сучасні IT-технології: екскурсія IT- парком UNIT.City

Сучасні IT-технології: екскурсія IT- парком UNIT.City

22 лютого відбулася екскурсія IT- парком UNIT.City учасників проекту «Майбутні професіонали» - учнів Київської Малої академії наук відділень «ІТ» та «Технічних наук».

UNIT.City – інноваційний парк, офіційно відкритий на території колишнього мотозаводу на початку квітня 2017 року. На території загальною площею в 25 га вже працюють IT-школа нового типу UNIT.Factory, event-hall і кілька десятків офісних просторів, зайнятих українськими IT-проектами. І це лише початок…

Нас було багато, та організатори заходу – молодці, не розгубились. Учасників розділили на групи і ми поринули у відкриті двері OPEN DAY – день, коли є можливість на власні очі побачити, як технічні лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри, навчальні заклади та арт-об’єкти об’єднуються в екосистему для розвитку інновацій

І от ми пішли знайомитись з ІТ-технологіями та першим ІТ-парком в  Україні…

Тут можна побачити  підприємців ІТ-компаній та стартаперів; представників інкубаторів, освітніх ініціатив в сферах технологій і дизайну; кураторів креативних і культурних проектів….

Ми завітали і до унікальної ІТ-школи UNIT Factory

Також познайомились і з резидентами UNIT.City – відвідалилабораторію прототипування Fablab

А ось і 3Д-принтери. А це готові наробки

Ну як ще не приміряти рукавичку, зроблену на 3Д-принтері та ще й по вашому об’ємному відбитку руки, зробленого за допомогою 3Д-сканером

Завітали ми і до академії віртуальної реальності Sensorama

Насамкінець всі учасинки зручно розмістились у конференц-залі та переглянули Презентацію проекту  UNIT.City

Макс Яковер – один із керівників проекту розказав про історію створення UNIT.City, концепцію, цілі, плани та можливості інноваційного парку.

Ми на екскурсії побачили, що вже збудовано та функціонує, а Макс поділився планами на будівництво

Також ми почули і про інфраструктуру UNIT.City , яка буде реалізована найближчим часом.

Дякуємо організаторам OPEN DAY  UNIT.City за круту екскурсію, цікаву інформацію та нові враження. Спасибі Олені Міджак за запрошення!

«Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали»