Хочу участвовать в ПРОекте
 

Екскурсія до телеканалу “ІНТЕР” учасників проекту “Майбутні професіонали”

Екскурсія до телеканалу “ІНТЕР” учасників проекту “Майбутні професіонали”

8 лютого учасники проекту «Майбутні професіонали» – учні Європейського колегіуму відвідали телеканал «Інтер», до якого належать канали  «Інтер+», «НТН», «К1», «К2», «Мега», «Піксель» , «Zoom», «Enter-фільм».

Співробіники телеканалу розповіли учням як створюються новини, як вони опрацьовують інформацію, яку подають до ефіру, в чому є специфіка процесу. Розкрили секрети роботи журналістів та телеведучих, поділились досвідом та порадами, щоб стати хорошим  журналістом.

Учні дізнались і про «кухню» телеканалу. Як створюються проекти: телеканал хвалиться тим, що випускає безліч документальних фільмів, ток-шоу, новини, великі концерти. Як навчитися тримати аудиторію, як правильно розставляти акценти, щоб привернути увагу глядача…

Були і у студії прямого ефіру, де режисер за пультом слідкує за ведучими, дає їм підказки, а його помічники записують програму. Дізнались і про оснащення та апаратуру. Школярі мали можливість побачити як записуються новини, як працюють оператори та звукорежисери.

Найбільш вразила студія новин «Подробиці» – величезна, з прекрасним дизайном, сучасним обладнанням. Тут ми дізнались, як побудоване життя студії, головне завдання якої – поширення новин. Було приємно відчути себе в ролі ведучих, операторів…

Це була дивовижна екскурсія, яка закінчилася з яскравими емоціями, новими знаннями та знайомствами.

Дякуємо керівництву та співробітникам телеканалу «Інтер»  .