Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: Ми йдемо на радіостаніцю «Русское Радио»!

Ми йдемо на радіостаніцю «Русское Радио»!
Февраль
8

Ви щодня слухаєте радіо! Воно постійно з Вами в навушниках — на вулиці і в транспорті, в школі і вдома! А хотіли б Ви дізнатися, хто і як створює радіо — ефір?

Відвідавши офіс «ТАВР МЕДІА» - одна з найбільших РАДІОГРУПА України, заснована в 2003 році,  ви вперше своїми очима зможете побачити, як працює радіостанція — ефірну студію, студію звукозапису, продакшн-студію.

До її складу входять лідери всеукраїнських рейтингів: «Русское Радио», «Хіт FM», «Kiss FM», «Радіо РОКС», «Радіо Мелодія» і «Релакс».

Під час відвідин радіостанцій Ви дізнаєтеся, як проходять «трудові будні» її співробітників і як виглядають ті, чиї голоси день у день лунають з наших радіоприймачів.
Познайомитеся з ведучими станції, задасте їм запитання, дізнаєтеся як випускаються передачі, що таке плейлист і хто його складає, що входить в обов’язки ведучого.

Також почуєте про рейтинг радіостанцій, цільову аудиторію, яким чином і ким вона визначається? А також, що потрібно зробити, щоб радіостанцію виділили слухачі серед інших станцій?

Вам розкажуть, які фахівці затребувані на будь-якій сучасній радіостанції… Та багато іншого..

Детально про радіогрупу «ТАВР МЕДІА»

Адреса проведення зустрічі: Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15 (їхати від ст. М Контрактова пл. або Тараса Шевченка).

ГРУПА : 15 осіб.

Час проведення зустрічі: з 15.00-16.30

Як добратися: від ст.м Контрактова пл. (Маршрутки 219, 587, 451. Травмаї 11 (будні), 12, 19 / 8 зупинок, 15-20 хв. Виходити на зупинці «Вулиця Вікентія Хвойки»./ Від ст.м Тараса Шевчнка. ( 3 зупинки автобус № 72. Виходити на зупинці «Тульчинська»).

Наші новини

Залишайте заявки : «Хочу прийняти участь у Проекті »

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! Наші сторінки Facebook