Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: ТЕЛЕБАЧЕННЯ: що знаходиться за кадром «Нового каналу»?

Ноябрь
23

Хто з нас в дитинстві не мріяв опинитися в ролі актора або хоча б телеведучого? Однак далеко не кожен в повній мірі усвідомлює, скільки людей за кадром вдень і вночі працюють над кожною передачею і наскільки довгу дорогу вона повинна пройти від моменту зйомки до повідомлення в ефір.

Тож пішли з нами і дізнаємося, як створюються передачі: від ідеї до виходу в ефір. Як проводяться кастинги? Звідки беруться глядачі і хто сміється за кадром? Які фахівці беруть участь в організації діяльності телекомпанії?

Подивимося як записуються передачі, зайдемо до гримерки. Побуваємо в студії, посидимо в кріслі ведучого «Абзацу», і, можливо, станемо учасниками зйомки передачі або кастингу.
Поспілкуємося з професіоналами і познайомимося з професіями:
провідний, оператор, кореспондент, монтажер, гример, асистент режисера, звукооператор, журналіст, дизайнер, smm-менеджер, pr-менеджер …

Вияснимо якою буває кар’єра в телеіндустрії;  від чого залежить успіх; як почати кар’єру, не маючи досвіду; як правильно ставити перед собою мету і досягти її; які є творчі та управлінські професії, без яких неможливе існування телебачення.

Адреса проведення зустрічі: Київ, вул. Тургенівська, 25 

Зустрічаємо групу на виході ст.м. Університет о 10-30 .

ГРУППА: до 12 осіб.

Час проведення зустрічі: з 11.00-12.30 .

Новини

Залишайте заявки:

Наші сторінки ВКонтакті та Facebook