Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: Вивчаємо фармацевтичну галузь: візит до корпорації «Артеріум»

Вивчаємо фармацевтичну галузь: візит до корпорації «Артеріум»
Апрель
03

Ви любите хімію, біологію! Ви хочете повязати своє життя з фармацевтикою! Ви хочете дізнатись все про фармацевтичну галузь!

Запрошуємо прийняти участь у візиті до корпорації  «АРТЕРІУМ» - однієї з найбільших фармацевтичних компаній України з потужною науковою базою, яка використовує останні розробки та обладнання фармацевтичної  галузі. Створена у 2005 році та об’єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм».

У продуктовому портфелі компанії понад 140 препаратів

Учасники познайомляться з компанією (історія, продукти компанії, ринкова позиція) та дізнаються як відбувається процес виробництва готових лікарських засобів, як працює сучасне обладнання, як застосовуються сучасні технології на виробництві, як проходить процес розробки препарату, в яких умовах виробляються ліки, які технології впроваджуються.

Буде цікаво  дізнатись не тільки про фармацевтичну галузь, а і  які фахівці потрібні на фармацевтичному виробництві? Познайомляться з професією «Хіміка-аналітика» на фармацевтичному підприємстві  і  почують що являє собою ця робота? які умови роботи? які знання, вміння і властивості характеру потрібні в цій професії? які вимоги до освіти і можливості навчання? які можливості для кар’єрного зростання і перспективи на майбутнє?

А ще буде можливість познайомитись  з виробництвом, лабораторіями, де проводяться досліди, побачити та познайомитись  з методами дослідження та обладнанням, переглянувши віртуальний 3D тур по корпорації.

Адреса проведення зустрічі : Київ , вул. Саксаганського, 139.

ГРУПА : 15-20 чол.

Час проведення зустрічі: з 15.00-16.30

Новини

Залишайте заявки: «Хочу прийняти участь у Проекті»

Приєднуйтесь до нас у  Facebook