Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: Візит до компанії «3М» — компанії, яка науку втілює в життя

Візит до компанії «3М» — компанії, яка науку втілює в життя
Январь
26

Наука … є просто наукою. Поки Ви нe почнете застосовувати її для удосконалення світу.

«3М» - компанії, яка науку втілює в життя, посідаючи третє місце в рейтингу найбільш інноваційних компаній у світі. Компанія застосовує науку та інновацій, щоб зробити реальний вплив на займання прогресу та впроваджує інновації в житті спільнот по всьому світу.

Компанія ЗМ — багатопрофільна міжнародна корпорація, яка динамічно розвивається, має вікову історію і багаторічні традиції. Компанія виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров’я до товарів для дому та офісу.

Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів, а фахівці винаходять більше 500 найменувань нових видів продукції — ефективних та економічно вигідних рішень для своїх клієнтів. Всього компанія 3М виробляє більше 55 тисяч найменувань товарів, які продаються майже в 200 країнах світу. На підприємствах компанії працює понад 89 тисяч осіб, серед яких понад 8 тисяч дослідників.

Учасники проекту «Майбутні професіонали» під час візиту зможуть дізнатись про винаходи та лабораторії де науковці, інженери компанії проводять дослідження, познайомляться з методами дослідження і технологіями. Дізнатись про культуру інновацій в і як компанія застосовує науку життя.

Спеціалісти Медичного відділу та Промислових адгезивів зможуть зустрітись з учнями та розказати, продемонструвати про розробки і новинки компанії в галузі охорони здоров’я, безпеки, промисловості. Розкажуть про характеристики унікальних продуктів 3М, яким ще немає аналогів в світі, покажуть ці продукти і дадуть учням спробувати їх.

Приймуть участь у круглому столі: «Наука і сьогодення».

Впевнені, це не тільки розширить знання школярів в сфері сучасних технологій та винаходів, а й  буде стимулом та додасть бажання розвиватися, шукати нові рішення і підходи

Про компанію  https://www.3m.com.ua/3M/uk_UA/company-cis/

ГРУПА: до 20 осіб

Час: з 15.00-16.30

Адреса проведення зустрічі: м.  Київ, вулиця Миколи Амосова, 12

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ «МАЙБУТНІ ПРОФЕСІОНАЛИ»:

Приєднуйтесь в Facebook