Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: «Vodafone Україна» знайомить зі світом телекомунікацій!

Декабрь
21

Телекомунікації — динамічний бізнес що стрімко розвивається. З кожним днем він стає все більш технологічним. Компанія «Vodafone Україна» — оператор мобільного зв’язку в Україні, познайомить Вас із специфікою роботи в цій сфері.

Професіонали компанії розкажуть учасникам Проекту «Future Professional» коли вперше виник мобільний зв’язок. Яку еволюцію пройшли мобільні телефони з моменту своєї появи. Допоможуть розібратися з тим, що таке тарифні плани, послуги, широкосмуговий інтернет. Детально дізнатися про техніку і технології, які використовуються у мобільному зв’язку компанії сьогодні. Чим покоління 4 G відрізняється від 3Gб, 2G.

Компанія надасть можливість побувати в Технічному центрі мобільного зв’язку «Vodafone Україна» та поспілкуватись зі спеціалістами. Познайомитися з обладнанням, яке забезпечує мобільний зв’язок. Поспостерігати за роботою інженерів, які контролюють справність роботи обладнання та здійснюють моніторинг по всій країні.

Так само буде цікаво дізнатися які фахівці встановлюють базові станції, створюють і продають послуги та продукти, обслуговують і забезпечують якісний зв’язок для мільйонів абонентів.

Учасники познайомляться з професіями: інженер, технічний спеціаліст, програміст, системний адміністратор, будівельник, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами, менеджер з персоналу та ін ….

ГРУПА: до 20 осіб

Час: з 15.00-16.30

Адреса проведення зустрічі: Київ , пр -т Перемоги 49/2

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ «МАЙБУТНІ ПРОФЕСІОНАЛИ»:

Приєднуйтесь в Facebook