Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: Знайомимось з ІТ сферою: йдемо до компанії «ЕРАМ».

Знайомимось з ІТ сферою: йдемо до компанії «ЕРАМ».
May
11

А Ви знаєте як створюється програмне забезпечення? А хто його тестує, захищає і впроваджує? Як виглядає ланцюг від створення до виведення на ринок нового продукту? Що потрібно робити, щоб розробки не застарівали, щоб впровадження нових продуктів було успішним і швидким?

Запрошуємо прийняти участь у проекті «Майбутні професіонали» та відвідати компанію «ЕРАМ».

Американська компанія «EPAM Systems» – одна з найбільших і найвідоміших у світі ІТ-компаній. Вона є визнаним лідером у сфері розробки, тестування і супроводження програмного забезпечення та бізнес-додатків, створення центрів компетенції (виділених центрів розробки, тестування і контролю якості програмного забезпечення), ІТ-консалтінгу тощо.

Ви дізнаєтесь в чому полягає робота компанії у сфері  IT? Які напрямки компанія розвиває? Для яких галузей  пропонує ІТ-рішення? А також почуєте про:

-  історію компанії, в яких країнах офіси, кількість співробітників;

-  проекти, в яких взяла участь, істрію успіху та ідеї;

-  найпопулярніші професії в ІТ, перспективи нових мов і професій, технологічні тенденції;

-  кар’єрний ріст в компанії, навчальні  програми для студентів, практики, стажування.

Познайомитесь з роботою таких фахівців як: керівник проекту, бізнес-аналітик, системний архітектор, програміст, тестувальник, системний адміністратор, консультант служби підтримки, маркетолог, менеджер продукту, менеджер з продажу, менеджер по роботі з партнерами… Дізнаєтесь, що є запорукою успішного кар’єрного росту в міжнародній компанії, яка освіта та додаткові навички для цього необхідні.

Поспілкуєтесь з програмістами, керівниками проектів. Побачите роботу команди над Проектом,  з»ясуєте які співробітники і яким чином беруть участь у досягненні загального результату. Познайомитесь з процесом тестування ПО, його етапами: що роблять спеціалісти  і який результат прагнуть отримати.  Дізнаєтесь які вони — головні складові успіху?

Цікавою буде інформація і про співпрацю  в ВНЗ. Підготовча програма компанії EPAM існує вже більше п’яти років і проводиться у співпраці із найбільшими ВНЗ Києва, Харкова і Львова. За період свого існування, лави співробітників компаній поповнилися великою кількістю Junior спеціалістів. Лише у 2016 році в рамках освітньої програми було підготовлено 400+ молодших спеціалістів, які вже сьогодні активно долучилися до життя компанії. Багато хто з перших випускників вже самі навчають нові покоління junior-ів.

Ви завжди можете ознайомитись із списком актуальних програм підготовки на порталі training.epam.ua. Звертаємо Вашу увагу, що у описі відповідної програми вказується саме дата початку занять. Відбіркові тестування та співбесіди проходять раніше. Зазвичай за місяць — два до дати початку занять.

Адреса проведення зустрічі: м. Київ, вул. Жилянська, 75./ Кудряшова, 14B.

ГРУПА: до 20 осіб

Час: з 15.00-16.30

Залишайте заявки: «Хочу прийняти участь у Проекті»

Приєднуйтесь до нас у  Facebook