Хочу участвовать в ПРОекте

Событие: Зустріч з професіоналом: вивчаємо сучасні технології у генетиці

May
15

Хочете більше дізнатися про генетику і поспілкуватися професіоналом, познайомити з успіхами сучасної генної інженерії і новими напрямками.

«… В науці відбуваються супер-відкриття. Маніпуляції з генами, видалення старих клітин, нове розуміння ролі мікробів, глибокий генетичний підхід до здоров’я … ». «У майбутньому люди змінюватимуть свої гени, щоб продовжити життя» (генетик Олександр Коляда)

Олександр Коляда – приклад українського науковця нового штибу мислення і підходу до досліджень. Випускник кафедри генетики КНУ ім. Т. Шевченка, що стажувався в лабораторіях Токіо, Осаки,  Кембриджа, а зі своїми науковими доповідями об’їхав чи не всі країни ЄС. Його сфера інтересів – генетика людини і біологія старіння. Він першим встановив довжину теломер в українців, такого собі універсального визначника біологічного віку людини. У вільний час – збирає колекцію з ДНК старожилів, подорожує і практикує йогу. http://reinvent.platfor.ma/oleksandr-kolyada/

Олександ розкаже про генетику, поділиться своїм досвідом та результатами досліджень по теми Анті-Ейджінг

Учасники зможуть відвідати лабораторію де проводяться дослідження та побачити і познайомитися з методами дослідження й технологіями ближче.

Адреса проведення зустрічі: Київ, вул.

ГРУППА: до 25 осіб.

Час проведення зустрічі: з 15.00-16.30 .

НАШІ Новини

Залишайте заявки : «Хочу брати участь у Проекті »

Наші сторінки ВКонтакті та Facebook