Хочу участвовать в ПРОекте
 

Інноваційна Лабораторія – простір для практичного навчання, досліджень, співпраці та творчості.

Інноваційна Лабораторія –  простір для практичного навчання, досліджень, співпраці та творчості.

З 01 по 22 вересня 2013 року запрошуємо школярів відвідати унікальну Інноваційну лабораторію Арсеналу Ідей та взяти участь у Проекті «I-Lab», який підтримує Мистецький Арсенал.

«I-Lab»- спеціально розроблена для учасників проекту “Майбутні професіонали” програма майстер-класів та занять у лабораторіях Photo lab, Movie lab, 3D lab, Interactive zone, Video zone на базі Арсеналу Ідей (Мистецького арсеналу), яка має за мету поєднати «IT- інновації, теорію та практику», розширити межі навчання поза стін шкільних кабінетів, надати розуміння різних видів технологій та програм, які можна використовувати для навчання, роботи та творчості, а також здобути навички роботи з ними, сприяти усвідомленому вибору майбутньої професії та профільної освіти.

Учасники програми зможуть поглибити та розширити шкільні знання, отримавши доступ до навчальних комп’ютерних програм та інноваційних технологій у дослідженні властивостей об’єму фігур, будівель; набути навичок практичного створення моделей і прототипів в таких сферах, як математика, фізика, картографія, образотворче мистецтво, графічний дизайн, дизайн промислових об’єктів, 3D-анімація, інформатика.

Під час навчання учні вчитимуться нестандартно і креативно мислити та діяти, розвивати нові навички з метою реалізації власного творчого потенціалу. Заняття проводитимуться висококваліфікованими спеціалістами, які самі розробляли інтерактивні уроки.

Інноваційна Лабораторія – це простір для практичного навчання, досліджень, співпраці та творчості. Лабораторія відображає сучасну освітню концепцію в дії – anytime anywhere learning. Об’єднує інновації та нові технології в єдиному унікальному динамічному просторі навчання для молоді, робота в якому сприятиме розвитку мислення, творчості та практичних навичок використання нових технологій.

Мета Інноваційної Лабораторії – ознайомити дітей та підлітків із інноваціями, що відіграють важливу роль у сучасному світі, відкрити нові технології та використовувати їх для навчання та створення нових ідей, а також створити місце, де підлітки набуватимуть нових знань, відпочиватимуть з користю та формуватимуть власну особистість та професійні вподобання.

В Інноваційній Лабораторії діти та підлітки 10-17 років зможуть отримати доступ до навчальних комп’ютерних програм, інноваційних технологій, розвиваючих ігор, вчитимуться нестандартно і креативно мислити та працювати, розвивати нові навички з метою реалізації власного творчого потенціалу. Також учасники програми навчатимуться працювати у команді під час командних завдань.

Програма Інноваційної Лабораторії дозволяє обрати вільний маршрут для перегляду пізнавальних матеріалів, виконання інтерактивних завдань, створення проектів, співпраці, розвитку та гри, і складається:

Photo lab

Відвідувачі дізнаються про основи фотомайстерності, інструменти для створення та обробки фотографій, матимуть нагоду зробити власні фоторепортажі, створити індивідуальні та групові фото проекти та колажі.

Movie lab/Cartoon Lab

З сучасними технологіями кожен може бути актором, скріпт-райтером, режисером або всім одночасно. Під час майстер класу кожен матиме можливість спробувати себе в різних ролях, створити фільм або мультфільм, і можливо навіть стати зіркою YouTube

3D lab

Плаский світ та зображення на координатах X та У вже в минулому. Сучасний світ має об’єм. Тут ви зможете дослідити властивості об’єму фігур, створити 3D реконструкції цікавих об’єктів, людей, будівель, по-іншому подивитись на звичні речі.

Game lab

У кожного з нас є улюблена комп’ютерна гра. Що потрібно для створення власної гри? Із зучасними програмними засобами, навіть діти зможуть запрограмувавши логіку та послідовність дій, і створити шедевр.

Space Lab

Далекий та невідомий космо

с стає близьким та зрозумілим, якщо для дослідження використовувати сучасні технології. Спробуй спланувати власну космічну подорож, спроектувати наступне затемнення Місяця, вибудувати парад планет та багато іншого.

Interactive zone

Зона інтерактивних завдань збудована для самостійного опанування цікавих тем. Збудувавши вільну траекторію руху серед комп’ютерних експонатів лабораторії ви власноруч виконаєте завдання різного рівня складності та дізнаєтесь безліч цікавого.

Kinect zone

Зона постійного руху, розваги, захоплення та командного духу!

Учні отримають змогу стати учасниками захоплюючих майстер-класів у Photo lab Movie lab 3D lab Game lab Interactive zone Video zone, 3D/photo Lab, Movie/Cartoon Lab та ін.

Максимальна кількість учасників однієї групи – 20 чол. ,

Дата проведення з 01 по 22 вересня 2013.

Час проведення з 15-17.00 (при формуванні групи від школи можливе проведення з 11-19години (запис за 5 днів)

Тривалість одного заняття — 2 години. Можливе відвідування як 1 заняття, так і циклу із 5-7 занять.

Запис за телефонами:

Київстар    098-906-47-47

МТС           066-503-73-00

Life             063-731-88-12

Або заповнюйте Анкету:

Проект «Майбутні професіонали» — екскурсії у світ бізнесу та професій стартує з 15 вересня (слідкуйте за графіком на сайті).