Хочу участвовать в ПРОекте
 

Майстер-клас від головного редактора молодіжного журналу «Joy» Тетяни Гузь: «Як створюються журнали?»

Майстер-клас від головного редактора молодіжного журналу «Joy» Тетяни Гузь: «Як створюються журнали?»

21 травня учасники проекту Майбутні професіонали» — учні відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН відвідали видавництво «Лайт Пресс Україна» (у минулому – «Бауер Медіа Груп») − одне з найвідоміших і найстаріших видавництв у Європі.

Учасників зустріла головний редактор молодіжного журналу «Joy» Тетяна Гузь. Справжньою несподіванкою став початок зустрічі – стіл з гарячим чаєм і печивом! Пригостившись, всі  налаштувалися на роботу.

Головний редактор розповіла про особливості своєї роботи, про те, як обирається обкладинка та що таке паспорт номера. Окрім ґрунтовного та дискусійного обговорення проблем і перспектив розвитку сучасних молодіжних журналів, кожному учню була надана можливість висловити свою думку щодо створення планів випуску журналу та його тематики.

Під час практичного майстер-класу «Як створюються журнали?» учні дізналися, як відбувається вибір матеріалів для номера та як журнал працює з читачами. Розглянувши реальні кейси, діти отримали неоціненний досвід – вони не лише аналізували журнали, створені професіоналами, але й моделювали та створювали власний варіант номера.

Учениця 10  класу Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов Гребельнікова Катерина, яка вже два роки поспіль пише науково-дослідницькі роботи, особливо підкреслила важливість практичної складової проведеного майстер-класу: «Я остаточно впевнилася, що мені це цікаво. Цього року я писала про політику представлення новин у газетних виданнях. Я планую продовжувати цю тематику, і вже маю декілька ідей, як залучити отримані сьогодні практичні знання. Ще раз дякую всім організаторам за таку можливість».

Загалом захід був досить інформативним, захопливим, пізнавальним та цікавим. Разом із запасом нових знань та вражень старшокласники взяли з собою і сувеніри на пам’ять.

Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді  і команди проекту «Майбутні професіонали».

Дякуємо Видавництву «Лайт Пресс Україна» за підтримку ініціатив проекту «Майбутні професіонали». Радушний прийом директора Івана Шевалгіна та цікава бесіда і майстер-клас від головного редактора молодіжного журналу «Joy» Тетяни Гузь – Саме такі події спонукають дітей до досягнення нових вершин та надихають у своєму пошуці!