Хочу участвовать в ПРОекте
 

Наш партнер — компанія «MimiSystems»

Наш партнер — компанія «MimiSystems»

Про Компанію

Хто ми?

Компанія «MimiSystems» заснована в 2004 році і спеціалізується на розробці інтелектуальних електронних систем і програмного забезпечення. Нами розроблена система «Розумний Будинок MimiSmart» .
Ми пропонуємо свої послуги в галузі інтелектуальних систем управління будинком.
Наша основна задача – створення унікальних рішень в галузі інженерних систем, які не поступаються західним технологіям, при цьому, вартість яких була б прийнятною для споживачів.
У нашій команді працюють високопрофесійні інженери, проектувальники, програмісти та монтажники, що дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання.

Що пропонуємо?

В даний час компанія «MimiSystems» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з автоматизації житла: від проектування систем до їх інсталяції та технічної підтримки.

Іншими словами, ми здатні забезпечити клієнту комплексне рішення, замінивши цілу команду підрядників. Комплексний підхід до проектування дозволяє економити до 40% коштів на монтажі кабельних систем.

На все обладнання та роботи надається гарантія.

Що вміє наша система?

Наша система «Розумний Будинок MimiSmart» дозволяє здійснювати централізований моніторинг і управління всіма інженерними системами котеджу, офісу чи будинку буквально «з одного пульта»! Інтелектуальні системи від нашої компанії поєднують в собі функціональність, надійність і максимальну ефективність у забезпеченні комфорту і економії енергоресурсів.

Наша система «Розумний Будинок MimiSmart» оптимізує енерговитрати і економить експлуатаційні витрати.

Детально http://smarthouse.ua/ua/