Хочу участвовать в ПРОекте
 

Наш партнер — фармацевтична корпорація «Артеріум»

Наш партнер — фармацевтична корпорація «Артеріум»

Корпорація «Артеріум» — українська фармацевтична компанія, створена у 2005 році.
Корпорація об’єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм». Основні центри досліджень та розробок: Київ, Львів.

Київмедпрепарат – лідер з виробництва  антибактеріальних препаратів в Україні

«Київмедпрепарат» виготовляє лікарські засоби з 1847 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби в таких формах: ін’єкції у флаконах, таблетки, капсули, мазі, гелі та суспензії. З 2006 року підприємство виготовляє і ветеринарні препарати.

Галичфарм – лідер з виробництва фітопрепаратів в Україні

«Галичфарм» виготовляє лікарські засоби з 1911 року. До продуктового портфелю підприємства входять генеричні та оригінальні лікарські засоби у формах: ін’єкції в ампулах, таблетки, інфузії, екстракти, сиропи та краплі.

Стандарти якості створення лікарських засобів витримуються на всіх етапах. Виробничі потужності корпорації відповідають вимогам Належної виробничої практики (GMP). Система якості відповідає принципам Міжнародної Організації з Гармонізації (ICH Q8, ICH Q9, ICH Q10), підходам ISO, вимогам Належної дистриб’юторської практики (GDP) і Належної практики зберігання (GSP).

Щороку компанія реалізує близько 300 проектів, щоб поліпшити якість продукції

ЕКСПОРТ

Представництва «Артеріум» працюють в Азербайджані, Білорусі, Казахстані, Росії та Узбекистані.
Ми прагнемо до регіонального лідерства в цих країнах. Експортуємо продукцію в 11 країн СНД і до В’єтнаму. Частка експорту в доході компанії становить 25%. У представництвах працюють 200 фахівців.

ПРОДУКТИ

Понад 140 препаратів є  у продуктовому портфелі компанії. До них входять генеричні та оригінальні лікарські засоби 11 з 14 фармакотерапевтичних груп.

Кількість працівників: більше 2400 (в ключаючи представництва)

Веб-сайт www.arterium.ua