Хочу участвовать в ПРОекте
 

Професії в телеіндустрії. Екскусія до Нового каналу

Професії в телеіндустрії. Екскусія до Нового каналу

11 квітня учасники проекту «Мабутні професіонали»  9-ки Софіївсько-Борщагівського НВК прийшли знайомитись з професіями в телеіндустрії та «телевізійною кухнею» Нового каналу – популярного молодіжного телеканалу України.

Екскурсія по телеканалу почалася з одного з найцікавіших місць, де будь-хто може перетворитися до невпізнання: побували в яскравій гримерці, де якраз йшов процес обговорення образу для однієї з телепередач. PR-менеджер каналу, Аліса Пивоварова, яка проводила екскурсію, розповіла дітям про призначення цієї таємничої кімнати і про її графік роботи.

З гримерки учні перейшли в саме серце телеканалу – телевізійну студію, де знімають телепрограму “Абзац!”. Непідробний інтерес у дітей викликала телевізійне та освітлювальне обладнання. Вони дізналися багато корисної інформації про роботу студії, про те, що таке “суфлер”, в чому полягає робота ведучих, що таке графік зйомок, розглянули реквізит і навперебій засипали Алісу запитаннями.

Потім школярі познайомилися з принципами роботи співробітників, які знаходяться за дверима з загадковим написом “ТЖК”, і спробували себе в ролі тележурналістів “Нового каналу”.

Наступною зупинкою виявилася ефірна апаратна. Діти посиділи за “пультами”, дізналися про напружену і почесною роботі “ефірщиків”, а також про місце реклами в телевізійній програмі.

Монтажна промо-відділу – місце, де народжуються анонси до телепередач, захопила учасників своїми можливостями. Режисер монтажу розповів дітям про те, як можна створити ролик для анонсу фільму і продемонстрував свою роботу, яка скоро буде в ефірі.

Цікаво було побувати і в опен-спейс офісу, де розміщаються співробітники відділу дизайну, реклами, Pr. В учнів розбігалися очі від цікавих штучок на столах у співробітників телеканалу. Так, повний захват викликав стіл дизайнера. Метелик в банку і смішний усміхнений кролик підкреслювали креативність та індивідуальність їхнього власника. Один з дизайнерів показав школярам свої напрацювання, і порадив освоювати професії 3D-дизайнера, розробника сайтів і фахівця з питань поліграфії для того, щоб в майбутньому мати можливість працювати на телеканалі.

Атмосфера під час екскурсії була доброзичливою, співробітники телеканалу охоче ділилися з учнями своїми професійними секретами.

Дякуємо НОВОМУ КАНАЛУ за цікаво проведений час та позитивні емоції!