Хочу участвовать в ПРОекте
 

СВІТ БІЗНЕСУ ТА ПРОФЕСІЙ

СВІТ БІЗНЕСУ ТА ПРОФЕСІЙ

Ми співпрацюємо з компаніями, що представляють різноманітні сфери бізнесу та виробництва:

телебачення, радіо, рекрутинг і HR-менеджмент, банки, авіація, зв’язок та інтернет, видавнича справа, інформаційні технології, маркетинг та реклама, консалтинг, дизайн, краса і здоров’я, мода та стиль, ресторанний і готельний бізнес, рітейл, логістика та перевезення, виробництво

Серед наших постійних партнерів – найбільші українські та міжнародні компанії – признані лідери і експерти в своїй області.

3D принтери сьогодні в центрі технічного прогресу. Хочете дізнатися як друкуються цілі будинки, автомобілі, мости, енергетичні установки, студенти-медики практикуються оперувати на 3D-друкованих органах, успішно проводяться трансплантації роздрукованих суглобів, кісток кінцівок, хребців і т.д ….?
Приєднуйтесь до проекту «Майбутні професіонали» і разом з нашим партером ви не тільки дізнаєтеся про історію виникнення 3D-технологій, про базові принципи тривимірного моделювання, але й познайомитеся з конструкцією і принципами дії 3D принтерів, що використовують різні технології. Побуваєте в лабораторіях, де побачите процес виготовлення тривимірних макетів, а також самих предметів, зможете поспостерігати за роботою інженерів, задати питання, побачити як працює 3D принтер ….
Фахівців зі знаннями в області 3D моделювання мало. Тому у тих, хто володіє знаннями в даній області, шансів домогтися успіху на професійній ниві набагато більше.
Приєднуйтесь! Наш партнер платформа культурної творчості  Isolab

———————————————————————————————————–

Ви щодня слухаєте радіо в машині і вдома! Воно постійно з Вами: в навушниках, на вулиці і в транспорті! А хотіли б Ви дізнатися, хто і як створює радіо-ефір?

Ви вперше своїми очима зможете побачити, як працює радіостанція – ефірну студію, студію звукозапису, познайомитися з ведучими, поставити їм запитання, дізнаєтесь як випускаються передачі, що таке плейлист і хто його складає, що входить в обов’язки ведучого…

Нас підтримують:

- Радіогрупа «Український Медіа Холдинг» («Авторадіо», «Europa Plus», «Ретро FM», «Наше радіо», «Голос Столиці», «Джем FM»).

- «ТАВР МЕДІА» - одна з найбільших РАДІОГРУП України, її склад: «Російське Радіо», «Хіт FM», «Kiss FM», «Radio ROKS», «Радіо Мелодія» і «MusicРадіо».


———————————————————————————————————–

Як створюються та знімаються телепередачі? Звідки беруться глядачі і хто сміється за кадром? Які фахівці беруть участь в організації діяльності телекомпанії?

Ви зможете особисто поспілкуватися з співробітниками телеканалу і дізнатися: якою буває кар’єра в телеіндустрії;  від чого залежить успіх; як почати кар’єру, не маючи досвіду; як правильно ставити перед собою мету і досягти її; які є творчі та управлінські професії, без яких неможливе існування телебачення.

Наші партнери:

телеканал «СТБ»,

телеканал «Новий канал»,

кіностудія «FILM.UA Group»

———————————————————————————————————–

Хто створює магічний світ анімації?  Як змусити пластилінові фігурки говорити, а папір рухатися? Як організовується зйомка анімаційних фільмів?  Як створюються персонажі?  Які сучасні технології застосовуються?

Відвідавши мультиплікаційну студію Ви зможете познайомитися: з азами анімації, монтажу, сценарної майстерності і звукорежисури. Побачити і почути як створюються персонажі, як організовується зйомка анімаційних фільмів: від розробки концепції і сюжету до озвучення і фінального монтажу картини… В студії Ви зможете не лише подивитись, але і прийняти участь в складному і одночасно захоплюючому процесі створення мультфільму.

Наш партнер:

-          студія дитячої мультиплікації м. Києва «Червоний собака»

———————————————————————————————————–

Вона настільки безцеремонно і міцно увійшла в наше життя, що уявити світ без неї вже неможливо. Вона – нестандартна, нетрадиційна, агресивна, стримана, відверта, прихована, вірусна … – пані РЕКЛАМА

Про це та інші аспекти рекламної діяльності: Які є види реклами: promo, media, outdoor, press, video? Що таке ATL і BTL, прямий маркетинг? Що таке медіа-, digital- агентство  і як воно працює? Які задачі, стоять перед  ними? Як відбувається процес роботи з замовником – від розробки бріфа до презентації пропозиції клієнту? Про це та багато іншого можна дізнатися поспілкувавшись з професіоналами наших партнерів:

- «Atlantic Group» – національний комунікаційний холдинг, найбільший холдинг в сегментах реклами, медіа, маркетингу та PR в Україні (понад 19 агентств і компаній).
- «PRODIGI» – агентство цифрового маркетингу повного циклу в складі рекламного холдингу TABASCO, Digital-агентство № 1 з білінгу: рейтинг ВРК в 2010 і 2011 році. Digital-агентство № 3 по креативу: рейтинг ВРК в 2012 році.

———————————————————————————————————–

Як будується робота редакції, як створюється концепція номера і відбираються матеріали, скільки людей може «впоратися» з журналом, хто бере участь у створенні журналу та його функції?

Ми пропонуємо вам побувати в серці журналу – його редакції, і дізнатися: про принципи роботи в інформаційному виданні, про те, як будуються відносини з владою. Що таке редакційна політика і портфель редакції, як відбираються теми для номеру. Яким повинен бути діловий тижневик, щоб конкурувати з щоденними газетами? За що на видання можуть подати в суд? Які етапи проходить матеріал перед публікацією? Наскільки небезпечна професія журналіста і що необхідно зробити, щоб «мінімізувати ризики».
Крім цього зрозумієте, хто ще працює над створенням видань як друкованого так і веб-форматів, і які є відмінності в роботі над ними.

Але найголовніше, Ви отримаєте неоціненний досвід спілкування зі справжніми професіоналами:

- видавництва «Bauer Media Group» (17 періодичних видання),

- журналу «НАТАЛІ» – жіночий глянцевий журнал № 1 в Україні,

- видавництва «Економіка» («Інвестгазета», Портал Delo. ua, медіапроект Marketing Media Review, Проект «ТОП-100»)

———————————————————————————————————–

Ви мрієте бути економістом, фінансистом, банкіром – давай з нами!
І Ви дізнаєтесь: Яким чином банки отримують свої доходи і від чого залежить банківський відсоток? Чим у банку займаються відділи маркетингу і реклами, служба безпеки, управління персоналом, в чому полягає особливість роботи юристів?

Також зможете розібратися у фінансових видах послуг для бізнесу в сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками і консультування з питань оподаткування і права …
Професіонали ТОП-вих компанії розкажуть що треба знати, що б стати успішним, яких фахівців вони запрошують до себе на роботу…

Нас підтримують:

- UniCredit Bank (ПАТ «Укрсоцбанк»)- одні з найбільших системних універсальних банків України,

«Deloitte» - одна з найбільших міжнародних компаній з надання фінансових послуг

———————————————————————————————————–

Хочеш дізнатися, як будується по-справжньому «великий бізнес» і хто керує таким складним механізмом? Хто відповідає за якість продуктів і як товари знаходять своє «законне» місце на полицях гіпермаркету? Представники яких професій необхідні для злагодженої роботи гіпермаркету?

А також познайомиться з принципами міжнародного маркетингу, дізнатися, що таке цінова політика, сегмент ринку, цільова аудиторія, інструменти маркетингу. Дізнатися з чого починається відкриття гіпермаркету і чому так важливо правильно вибрати місце його розташування.

Які критерії сприяють успіху компанії у роздрібній торгівлі? Які є інструменти залучення й утримання покупців?  Чим займаються менеджери із закупівель і як правильно вибрати товар, який знайде попит у покупців? Хто займається плануванням асортименту і від чого залежить вартість товару?

Вирушай з нами на зустріч з кращими топ-менеджерами компанії «АШАН-Україна»

———————————————————————————————————–

А Ви пам’ятаєте коли вперше виник мобільний зв’язок? Яку еволюцію пройшли мобільні телефони з моменту своєї появи? А чи знаєте що таке тарифні плани,і хто та як їх складає? Що таке широкосмуговий інтернет? Чим покоління 4 G відрізняється від 3G?

І не тільки це Ви дізнаєтеся, побувавши в Центрі управління мобільним зв’язком. Також познайомитеся з обладнанням, яке забезпечує мобільний зв’язок. Зможете пройтися по центру та подивитись  за роботою інженерів, які контролюють справність роботи обладнання і здійснюють моніторинг системи по всій країні. Дізнаєтесь про те, як компанія взаємодіє з МНС, яка система розроблена спеціально для цієї служби ….

Наш партнер-компанія «МТС Україна»

———————————————————————————————————–

А Ви знаєте як створюється програмне забезпечення і сучасна IT-техніка: хто їх робить, тестує, захищає і впроваджує? Як виглядає ланцюг від створення до виведення на ринок нового продукту? Що потрібно робити, щоб розробки не застарівали, щоб впровадження нових продуктів було успішним і швидким?
Крім цього, Ви дізнатися в чому полягає робота компанії у сфері системної інтеграції та консалтингу, виробництва IT-техніки. Які напрямки компанія розвиває? Для яких галузей компанія пропонує ІТ-рішення?
Познайомиться з роботою таких фахівців як: керівник проекту, бізнес-аналітик, системний архітектор, програміст, тестувальник, системний адміністратор, консультант служби підтримки, маркетолог, менеджер продукту, менеджер з продажу, менеджер по роботі з партнерами… Подивитись як працюють співробітники і яким треба бути, щоб потрапити в системну компанію.
Наші партнери:

- компанія «Навігатор» - єдиний в Україні виробник повного спектру комп’ютерних систем, що поставляються під торговою маркою Impression,

міжнародна компанія «Luxoft» – лідер у розробці програмного забезпечення на замовлення.

———————————————————————————————————–

Ви цікавитесь останніми розробками в світі технологій та електроніки? Ви бажаєте дізнатися про політику бренд-просування компанії на світовому ринку? Що таке канали збуту і як ними керувати? Які відмінності між бренд, трейд та сейзл маркетингом? 

Які є маркетингові стратегії ціноутворення та технології просування товарів»?  Хто розробляє політику позиціонування товарів?  Який він успішний менеджер з продажів, маркетолог? – Відмінний «комунікатор», знає продукт і середовище де він продає продукт, володіє аналітичним мисленням, є  креативним, вміє знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, є позитивним.

Ви дізнаєтеся не тільки про це, а ще й про широкий спектр професій, без яких неможлива повноцінна робота компанії: фахівців в сферах фінансів, продажів та маркетингу, логісти, підбору та управління персоналом, сервісної служби і багато інших.

Професіонали розкажуть вам: у чому полягає робота компанії; які фахівці потрібні; які знання, вміння та освіта необхідні для працевлаштування в цій сфері, які існують можливості для кар’єрного зростання і перспективи на майбутнє.

Приєднуйтесь до наших візитів в компанії:

«Indesit Company»,

«LG Electronics»

———————————————————————————————————–

Якщо Ви давно і назавжди закохані в одяг з «трьома смужками», то не повинні втратити можливість ближче познайомитися зі сферою індустрії спортивних товарів: процесом створення і виробництва, механізмами просування бренду на світовому ринку …

 А ще дізнатися як компанії вдалося стати світовим лідером у цій галузі. Які передові технології використовує компанія, ким і як вони створюються? Дізнатися, як побудована робота в міжнародній компанії, які є підрозділи. Як отримати роботу в компанії такого рівня? Як потрібно проявляти себе, працюючи в компанії, щоб зробити кар’єру?

Про це та багато іншого Ви зможете дізнатися від професіоналів компанії «Adidas Group»

———————————————————————————————————–

Якщо Ви не мислите життя без автомобілів, якщо Вам від 6-60, якщо Ваші улюблені теми для обговорення: Об’єм двигуна. Тип двигуна. Потужність двигуна. Тип приводу….Який автомобіль найшвидший, який найнадійніший, який самий потужний, який «найекономніший», ну і звичайно, який автомобіль «крутіше всіх»? – ТО ця екскурсія для ВАС.

Фахівці компанії розкажуть про сучасні методи ведення бізнесу, передові технології діагностування та ремонту автомобілів, програму сервісної підтримки та обслуговування, комплексний спектр фінансових послуг (кредитування, страхування, лізинг, ..). Ви дізнаєтеся наскільки важлива інфраструктура автосалону і якою вона повинна бути. У чому полягає клієнтоорієнтованість салонів і які корпоративні цінності у компанії.
Дізнатись про сферу автомобільного бізнесу допоможе наш партнер – компанія «Віннер Автомотів».

———————————————————————————————————–

Вас цікавить як працює компанія, що надає послуги в галузі перевезень? А знаєте Ви, що будь-який вантаж: від маленького листа до великої посилки можна за один день доставити практично в будь-який куточок Землі?

Вам цікаво як відбувається доставка замовлення з однієї точки земної кулі в іншу, як організована робота служб логістичної компанії і наскільки важлива злагодженість механізму взаємодії між службами та співробітниками компанії? Ви хочете розібратися що таке транспортна та складська логістика, познайомитися з системою, схемами і видами перевезень по всьому світу, дізнатися про професії у сфері перевезень та логістики …

Про це та багато іншого найкраще розкажуть фахівці нашого партнера – визнаного лідера світового ринку в сфері міжнародних експрес-перевезень та логістики - компанії «DHL» (86! Власних літаків. Сортувальний центр в Лейпцигу за розмірами як 5 футбольних полів! )

———————————————————————————————————–

А чи знаєте Ви, що у літака «одне крило», що вся світова авіація живе за єдиним часом, що літак горить 4 хвилини, але при цьому залишається найбезпечнішим транспортним засобом, що чорний ящик – насправді – це яскраво-помаранчева куля , що все небо для пілота розбите на сектори? …

А ще познайомиться: як працює комерційна і ділова авіація, за що авіакомпанії платять аеропорту. Почути як працює служба супроводу, які компанії і де готують бортову їжу,
яка особлива розмітка є в аеропорту і хто керує рухом, і чому в аеропорту повинно бути тільки одне пора року – літо…

Відвідавши завод ім. Антонова Ви зможете дізнатися про те, як створюються гігантські і маленькі літаки, хто придумує дизайн, як його затверджують, як і де літаки проходять випробування, як проводитися їх сертифікація. Зрозумієте важливість авіаційної ергономіки, дізнаєтеся які вимоги висуваються до фахівців, які працюють на заводі, як і де їх готують…

І не тільки про ці аспекти авіації вам розкажуть фахівці наших партнерів:

- міжнародного аеропорту «Бориспіль»,

- міжнародного аеропорту  «Київ» (Жуляни),

- ДП завод «АНТОНОВ»

———————————————————————————————————–

Ви мрієте відкрити свій ресторан і бути відомим ресторатором? Перемогти в конкурсі «Пекельна кухня» і перевершити французів своїми кулінарними шедеврами? А ще:
Ближче познайомитися з ресторанним бізнесом, дізнатися які у нього особливості і що важливо для успіху? як створюється концепція ресторану? як складається меню, сервірують стіл? що таке «класне» обслуговування? як створюється атмосфера в ресторані? що таке стандарти і як вони підтримуються? А також побувати на кухні ресторану, дізнатися як на ній з’являються продукти, хто і як визначає їх кількість і якість?

Наші партнери:

- мережа ресторанів «MAFIA»


———————————————————————————————————–

Готельний бізнес: з чого починається кар’єра?

Готельно-ресторанний бізнес не та сфера, де можна «потихеньку» вчитися, отримати диплом менеджера, а вже після шукати собі місце. Тут вже з перших курсів пропонується спробувати себе в справі. Поєднання навчання і роботи – звичайний випадок. Більше того, це обов’язкова умова для успішної кар’єри. Багато студентів починають офіціантами, покоївками, а до моменту отримання диплома менеджера вже займають відповідні адміністративні посади в ресторанах і готелях
Хочете дізнатися більше? А подивитися готель зсередини і  побачити, які в ньому є номери, дізнатися як працює ресторан, кухня, відділ прийому і розміщення гостей, пральня? Дізнатися про те, що потрібно для залучення клієнтів у готель, як набирають і навчають співробітників. …

Фахівці нашого партнера «Президент Готель» зможуть відповісти на всі Ваші запитання.

———————————————————————————————————–

Вам цікава сфера beauty-індустрії? Ви не мислите себе без макіяжу і зачіски! Ви любите читати «Дзеркало моди», «Косметолог», «Нігтьова естетика», «Макіяж»! …

Пропонуємо Вам дізнатися що важливо в роботі перукаря, стиліста, що, крім професійної майстерності, призводить до успіху і якими особистими якостями треба володіти в цій професії, чому важливо займатися улюбленою справою? Як зробити кар’єру в beauty-індустрії  від стажера в салоні краси до арт-директора компанії: яке навчання потрібно пройти і які іспити здати, щоб підніматися на кожну ступінь?

Ви зможете розібратися не тільки з «творчими» професіями: перукар, стиліст, візажист, матер манікюру …, але і дуже потрібними і земними, адже від роботи адміністратора та директора залежить наскільки ефективно і злагоджено працює весь салон.
На всі питання дадуть відповіді фахівці нашого партнера -  компанії «S & A Group», що об’єднує під своїм брендом салони краси, школу перукарського мистецтва, видавничий будинок (видання для фахівців beauty-індустрії) …

———————————————————————————————————–

Вас хвилюють питання: які фахівці затребувані і яких фахівців «в надлишку», які прогнози на майбутнє на ринку праці, за якими критеріями відбирають фахівців роботодавці, випускників яких ВНЗ цінують роботодавці України, як обрати професію до душі, які професії найбільш високооплачувані, як правильно скласти резюме і себе зарекомендувати? ….
А також дізнатися що таке рекрутинг і як розвивалася ця індустрія в Україні. Що таке сучасні кадрові технології? Які послуги надає кадрове агентство окрім підбору персоналу. Познайомитися з такими поняттями як рекрутинг, outstaffing, outplacement, лізинг персоналу.

Познайомитися з тим, як будується робота в кадровому агентстві, хто і як приваблює клієнтів і чому компанії готові оплачувати такі послуги. У чому полягає робота рекрутера, якими якостями треба володіти, щоб домогтися успіху в цій роботі.

Особливо важливо дізнатися, як можна отримати свою першу роботу не маючи досвіду, ким можна влаштуватися будучи студентом і з чого краще почати свою кар’єру.

Наші партнери:

- Компанія «HeadHunter» - один з найпопулярніших інтернет-ресурсів для пошуку та пропозиції роботи для топ і лінійного менеджменту, що на професійній мові звучить як «онлайн – рекрутинг»

-  Компанія «Hi-Tech Group»


ДОВІДНИК ПРОФЕСІЙ:

  Маркетинг і реклама
Маркетолог
Маркетолог-аналітик
Бренд-менеджер/Продакт менеджер
PR-менеджер
Копірайтер
Спеціаліст з маркетингових досліджень
Менеджер з інтернет-маркетингу
Менеджер з реклами
Мерчендайзер
Графічний дизайнер

    Інформаційні технології, інтернет
Системний адміністратор
Програміст
Системний аналітик
Тестувальник
Системний архітектор
Менеджер інтернет-проекту

   Дизайн
Дизайнер по інтер’єрах
Web-дизайнер
Арт-директор
Промисловий дизайнер
Дизайнер
Дизайнер одягу
Ландшафтний дизайнер
Флорист

   Продажі та закупівлі
Менеджер з продажу
Менеджер зі закупівель
Торговий представник
Ріелтор
Брокер
Менеджер по роботі з клієнтами
Супервайзер
Спеціаліст відділу телемаркетингу

   Управління персоналом
Рекрутер
Менеджер з персоналу
Менеджер з навчання
Менеджер з внутрішніх комунікацій
Спеціаліст з компенсацій та пільг
Спеціаліст з кадрового діловодства
Бізнес-тренер

   Виробництво
Інженер-проектувальник
Конструктор
Технолог
Інженер з якості
Сервіс-інженер
Інженер з охорони праці

   Будівництво
архітектор
Інженер-кошторисник
Прораб
Менеджер будівельного проекту

   Видавництво, медіа
Журналіст
Радіожурналіст
Звукорежисер
Продюсер
Фотокореспондент
Монтажер
Оператор
Сценарист
Верстальник
Випусковий редактор
Коректор
Теле-радіоведучий
Перекладач
Кореспондент

   Фінанси, бухгалтерія, страхування
Бухгалтер
Аудитор
Економіст
Трейдер
Ризик-менеджер
Фінансовий аналітик
Фінансовий менеджер
Кредитний менеджер
Брокер
Актуарій
Скарбник
Податковий консультант

   Ресторанний бізнес
Шеф-кухар
Су-шеф
Офіціант
Хостес
Бариста
Сомельє
Керуючий рестораном