Хочу участвовать в ПРОекте
 

Вивчаємо фармацевтичну галузь: візит до корпорації «Артеріум»

Вивчаємо фармацевтичну галузь: візит до корпорації «Артеріум»

03 квітня учасники проекту “Майбутні професіонали» — учні відділення «Хімії та біології», секції «Медицини»  Київської Малої академії наук учнівської молоді прийшли з візитом до фармацевтичної корпорації «Артеріум».

«Здоров’я кожного з нас є найвищою цінністю в сучасному світі!»

Учнів зустріла Тетяна Ковтунюк, менеджер з навчання та розвитку персоналу Корпоративного університету корпорації «Артеріум».

Зручно розмістившись у кімнаті для навчань, учні розпочали своє знайомство з фармацевтичною галуззю, популярними напрямками в цій сфері, і, звичайно, з корпорацією «Артеріум», що є однією з найбільших фармацевтичних компаній України з потужною науковою базою.  Дізнались про її історію — створена у 2005 році та об’єднує підприємства «Київмедпрепарат» (виготовляє лікарські засоби з 1847 року) і «Галичфарм» (виготовляє лікарські засоби з 1911 року). У продуктовому портфелі компанії понад 140 препаратів, які експортуються до 12 країн світу.

Дуче цікаво було почути  як відбувається процес виробництва готових лікарських засобів, як працює сучасне обладнання, як застосовуються сучасні технології на виробництві, як проходить процес розробки препарату, в яких умовах виробляються ліки, які технології впроваджуються.

Познайомились і з різними стадіями виробничого процесу в рамках віртуальної 3Д-екскурсі- на підприємство. Побачили, що ж приховано за стінами фармацевтичного гіганта, як налагоджено виробничий процес, яке воно сучасне, технологічне виробництво вітчизняної фармацевтичної компанії.  Приємно вразили побачені масштаби виробничих потужностей підприємства.

Важливою була інформація про особливості стандартів контролю якості препаратів, а також про рівні чистоти в місцях, де їх виготовляють, фасують та зберігають. У компанії відповідально відносяться до умов виробництва ліків і обов’язковим є  виконання вимоги GMP, які є запорукою більш високого ступеню надійності, що гарантує якість, ефективність та безпеку, а значить – довіру лікарів та пацієнтів.

Звичайно, як справжніх науковців, зацікавили учнів досліди..

«Який же ти  хімік, якщо не любиш хімічити»…:))

Учнів познайомили не лише з фармацевтичною галуззю, а і розповіли які фахівці потрібні на фармацевтичному виробництві. Більш детально приділили увагу професії «хіміка-аналітика» на фармацевтичному підприємстві  та розповіли що являє собою ця робота, які умови роботи, які знання, вміння і властивості характеру потрібні в цій професії, які вимоги до освіти і можливості навчання, які можливості для кар’єрного зростання і перспективи на майбутнє.

Щиро дякуємо  співробітникам компанії «Артеріуму» за надану можливість ознайомитися з процесом та умовами, в яких народжуються лікарські засоби, що добре відомі та користуються попитом на вітчизняному фармацевтичному ринку. Екскурсія дала можливість отримати нові знання для вибору майбутньої професії.

«Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали»