Хочу участвовать в ПРОекте
 

Візит до компанії «MimiSystems»: вивчаємо можливості системи «Розумний будинок»:

Візит до компанії «MimiSystems»: вивчаємо можливості системи «Розумний будинок»:

«Скажи мені, що вміє твій будинок, і я скажу хто ти»

21 березня учасники проекту «Майбутні професіонали» — 10-ки Політехнічного ліцею (учні Київської Малій Академії наук) прийшли до компанії «MimiSystems» знайомитись з технологіями та секретами системи «Розумний будинок».

Зустріч провів Олександр Можаєв – керівник компанії. Він відверто зізнався, що «Розумні будинки» — майбутнє, яке вже настало! Усі турботи людини на себе може взяти інтелектуальна система розумного будинку, тому світ чудес цілком реальний. Те, що ще зовсім недавно здавалося фантастикою, сьогодні — реальність: будинок, володіє інтелектом, здатний самостійно вирішувати багато побутових завдання.

Було цікаво розібрати конкретні можливості «Розумного будинку» і переконатись, що все це функціонує – можна керувати будь-яким приладом в будинку, освітленням, приймати повідомлення, спілкуватися, варити каву, створювати романтичну атмосферу, готувати ванну, не встаючи з дивану…

 

За всім можуть слідкувати ваші функціональні помічники. Здійснюватимуть і управління освітленням, і електроприладами, і кліматом, і вентиляцією. За вас контролюватиме безпеку інтелектуальна система охорони та відеоспостереження, а домашня економка контролюватиме лічильники та покази приладів, оплачуватиме рахунки. Догляд буде і за вашими рослинами, садом, завдяки системі автоматизованого поливу, і за вашим басейном. І зранку буде любима ваша кава, достатньо лише сказати побажання кавоварці….

Усі Ваші турботи на себе візьме інтелектуальна система «розумного будинку». Що ж не життя, а мрія, яка стає реальністю.

Учні переконались, що настав той час, коли будинок — це спосіб виразити себе.  І скоро по «інтелекту»  будинку будуть судити про інтелект господаря.

Більш детально про систему «Розумний будинок» можна ознайомитись на сайті http://www.smarthouse.ua/ua/

Дякуємо Олександру Можаєву за цікаву розмову, цінну інформацію, відвертість, щирість, відкритість.

 

Впевнені, візит до компанії «MimiSystems» не тільки дозволив розширити знання школярів у сфері сучасних технологій та винаходів, а й  буде стимулом та додасть бажання розвиватися, шукати нові рішення і підходи.

«Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали»