Хочу участвовать в ПРОекте
 

Візит до компанії “NanoMеdTeсh”: вивчаємо нанотехнології

Візит до компанії “NanoMеdTeсh”: вивчаємо нанотехнології

19 квітня учасинки проекту “Майбутні професіонали” -  учні відділень хімії та біології, екології та аграрних наук Київської МАН відвідали  товариство з обмеженою відповідальністю «Нано Технології в Медицині» (ТОВ «НаноМедТех»), яке було створене у грудні 2009 року з приватної ініціативи та за підтримки президента Національної академії наук України, академіка Б.Є. Патона для виконання передових досліджень і розробок в галузі нано- і нанобіотехнологій, спрямованих на створення інноваційних лікарських препаратів і систем діагностики.

Відразу помітно, що є унікального в «НаноМедТех», – це тісна взаємодія різних наукових груп та інтегрованість їхніх досліджень задля вирішення складних медико-біологічних проблем. ТОВ «НаноМедТех» ставить на міждисциплінарні дослідження, щоб краще розуміти властивості нанорозмірних матеріалів і різні аспекти їх взаємодії зі складними за своєю природою біологічними системами.

Спеціалісти допомогли  учням з’ясувати:

- Що таке «нанотехнології», «наномедицина» і що означає цей магічний префікс «нано»?

- В яких сферах і як саме сьогодні застосовують нанотехнології?

- Які успіхи сучасних нанотехнологій, нові перспективні напрямками?

- Спеціалісти зі знаннями яких дисциплін затребувані в цій галузі?

Також учасники екскурсії ознайомилися з  результатами  досліджень – новими технологіями і новими методами діагностики та лікування хвороб. Для проведення наукових досліджень та розробок використовується унікальне аналітичне та технологічне обладнання.

Висловлюємо щиру вдячність за надану можливість ознайомитися з роботою ТОВ «НаноМедТех» директору з науки Володимиру Семеновичу Єфанову.

Захід проводився в рамках проекту «ТеоПракт» – спільна діяльність Київської Малої академії наук  учнівської молоді і команди проекту«Майбутні професіонали  (ТОВ «Техпотех»).