Хочу участвовать в ПРОекте
 

Візит до офісу міжнародної компанії «Adidas»

Візит до офісу міжнародної компанії «Adidas»

29 березня учні відділення економіки Київської МАН відвідали головний офіс «Adidas Group», компанії яка займає провідне місце в світі серед виробників спортивних товарів.

Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді  і команди проекту «Майбутні професіонали».

Пізнавальну екскурсію розпочала Анастасія Ємець – спеціаліст відділу HR компанії «Adidas», вона детально розповіла про основну діяльність, внутрішню структуру (роботу розділів та підрозділів), принципи роботи та основні засади компанії.

Більш інформативно Анастасія ознайомила молодих науковців з основними вимогами до підбору персоналу, звернула увагу на необхідні знання, уміння та навички, які повинен мати молодий спеціаліст, який хоче пов’язати  свою професійну реалізацію у спортивній індустрії. Наголосила на виборі професійної орієнтації, основних умінь, необхідних характеристик, надала корисні поради щодо розвитку особистісних якостей.

Також детально розповіла за допомогою мультимедійної презентації про переваги роботи в компанії, основними з яких є безкоштовна форма, значні знижки на продукцію, можливість навчання та розвитку, швидка кар’єра, команда, корпоративне життя та можливість змінювати світ. Підкреслила, що в компанії можна успішно  поєднувати навчання та роботу.

Учні активно ставили запитання, намагалися докопатися до найдрібніших тонкощів організації виробництва та були надзвичайно задоволені побаченим і почутим під час екскурсії.

Також під час зустрічі учнів очікували тренінг та рольова гра: кожному з них надали можливість спробувати себе у різних образах співробітників компанії та продемонструвати свої здібності  у цікавих  маркетингових ситуаціях.

Сподіваємось набуті знання допоможуть юним науковцям у майбутньому правильно обрати свій шлях і займатися справою, яка б приносила кожен день задоволення.

Дякуємо співробітникам компанії «Adidas Group» за цікаву зустріч! Все було чудово і учні, як завжди у захваті!