Хочу участвовать в ПРОекте
 

Візит до Технічного центру мобільного оператора «Vodafone-Україна».

Візит до Технічного центру мобільного оператора «Vodafone-Україна».

21 грудня учасники проекту «Майбутні професіонали» — учні секцій «Технічних наук» та «Економіки» Київської Малої академії наук школярі Політехнічного ліцею відвідали Технічний центр мобільного оператора «Vodafone- Україна».

Телекомунікації – динамічний бізнес, що стрімко розвивається. З кожним днем він стає все більш технологічним. Технічний центр будь-якого мобільного оператора – його найважливіша частина, адже саме тут розміщене обладнання для зв’язку та  контролюється робота мережі. Побувати у ньому – мрія кожного технаря.

Розпочала зустріч Ольга Дейнега, заступник генерального директора Vodafone Україна, регіон-Центр, яка представила топ-5 найприбутковіших компаній сучасності і закликала тримати свій мозок відкритим, щоб саме провідні сучасні винаходи й ідеї допомогли учням знайти себе у майбутньому.

Учні дізналися, що Vodafone Україна – провідний вітчизняний мобільний оператор, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологією 3G, мобільний голосовий зв’язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone обслуговує 20,9 мільйонів абонентів, пропонуючи послуги на базі найсучасніших технологій. Vodafone Україна – один із провідних роботодавців, який забезпечує роботою більше ніж 3000 співробітників.

Сергій Скрипніков, начальник технічного департаменту Центр, з гордістю розповів про кількість відкритих цього року станцій, про технічний аспект мобільного оператора.

Спеціалісти компанії також розказали, коли вперше виник мобільний зв’язок та яку еволюцію пройшли мобільні телефони з моменту своєї появи. Допомогли розібратися з тим, що таке тарифні плани, послуги, широкосмуговий Інтернет. Учні дізналися про техніку і технології, які використовуються у мобільному зв’язку компанії сьогодні, а також, чим покоління 4 G відрізняється від 3G, 2G.

Школярам надали можливість побувати в Технічному центрі мобільного зв’язку «Vodafone Україна», поспілкуватись зі спеціалістами, детально ознайомитися з обладнанням, яке забезпечує мобільний зв’язок, поспостерігати за роботою інженерів, які контролюють справність роботи обладнання та здійснюють моніторинг по всій країні.

Провідний інженер Ігор Кучер провів нас до автозали площею близько 1000 кв.м, де розміщено усе обладнання. Учні дізналися принцип його роботи, а також те, що обладнанню потрібен певний температурний режим.

Було цікаво послухати, які фахівці встановлюють базові станції, створюють і продають послуги та продукти, обслуговують і забезпечують якісний зв’язок для мільйонів абонентів. Старшокласники також ближче ознайомилися з сучасними високотехнологічними технічними професіями.

На завершення зустрічі Максим Пилипенко, експерт зі зв’язків з громадськістю, привітав усіх із прийдешніми новорічними святами і подарував сувенірну продукцію компанії.

Унікальний досвід! Приголомшливі враження!  Про візит вустами учасників: https://www.youtube.com/watch?v=FmD2_fPJY5g

«Захід проводився в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук  і команди проекту «Майбутні професіонали»

Щиро дякуємо ВСІМ співробітникам «Vodafone Україна» за підтримку ініціатив проекту «Майбутні професіонали»!